İngiltere Premier Ligi Takımında 2021-22 Sezonu için Oyuncuların Formalarında DOGE Logosu Bulunacak

Watford Futbol Kulübü ile İngiltere Premier Ligi futbolcuları artık 2021-22 sezonu için mem kripto para dogecoini temsil eden logoyu giyiyor. Takım, önceki sezonda bitcoin için imajı giydi.

İngiltere Premier Lig Maçlarında Dogecoin Promosyonu

Watford, Hertfordshire merkezli bir İngiliz profesyonel futbol takımı olan Watford Futbol Kulübü’nün oyuncuları, formalarında dogecoin logosunu taşıyacak. Takım, İngiliz Premier Ligi veya İngiliz futbolunun ilk kademesi olan EPL olarak da adlandırılan Premier Lig’de oynuyor.

Athletic yayını Cumartesi günü “Watford’un 2021-22 sezonu için gömlek kol sponsoru kripto para dogecoin olacak” dedi. Yayın ayrıntılı:

Ana gömlek sponsorları Stake.com ile yapılan bir işbirliği olan anlaşma, Premier Lig’e yeni gelenler için 700.000 £ [970.000 $] civarında bir değere sahip olacak.

Cumartesi günü Premier Lig maçı sırasında, Watford Futbol Kulübü oyuncuları sol kollarında kripto para dogecoin için logolu forma giydiler.

Sol kolunda dogecoin logosu taşıyan bir Watford Futbol Kulübü oyuncusu C. Hernandez. Kaynak: Watford Futbol Kulübü

Watford Futbol Kulübü, Temmuz ayında küresel bir kripto kumarhanesi ve spor bahisleri platformu olan Stake.com ile çok yıllı bir ortaklık yaptığını duyurdu.

Ayrıca duyuru, “Ortaklığın başlangıcını anmak için, Stake, uluslararası platformlarında 10 milyon dogecoin hediye dahil olmak üzere kripto temalı girişimler yürütecek” diyor.

Watford Futbol Kulübü, Stake ile ortaklıktan önce 2019’da Sportsbet.io ile bir anlaşma imzaladı. Anlaşma, Watford formalarının önünde Sportsbet.io markasını giyen oyuncuları ve 2019/20 için kollarında bitcoin’i temsil eden görüntüyü içeriyordu.

Bunları da sevebilirsiniz