Dogecoin Boğa Sezonuna Hazır mı?

Three Arrows Capital CEO’su Dogecoin‘de ($DOGE) Neden “Çok Boğa” Olduğunu Açıklıyor

Singapur merkezli hedge fonu Three Arrrow Capital’in Kurucu Ortağı Su Zhu, Dogecoin’in boğa sezonuna hazır olduğunu fakat bir kaç faktörün aynı anda gerçekleşmesi gerektiğini 25 Ağustos’ta “Uncommon Core” adlı bir podcast yayında dile getirdi

The Daily Hodl’a göre Su Zhu, yükseliş için Dogecoin’in devasa marka bilinirliğinin boğa için temel neden olabileceğini iletti.

“Dogecoin konusunda çok iyimserim. Topluluğu araştırdım, neler olup bittiğini ve Doge sahibi insanlar için hem normal insanlar hem de yatırımcılar açısından onlara ne ifade ettiğini araştırdım…

“Bence DOGE’yi anlamanın en iyi yolu, kripto yatırımlarının en mavi yakalı tarzı olan Robinhood’a bakmak gerek. Robinhood’un gelirlerinin %40’ını Dogecoin oluşturuyor. Temelden ele aldığınızda Robinhood, bir Dogecoin proxy’si.”

“Ve DOGE, ABD’deki birçok toplulukta Ethereum‘dan dört kat daha fazla marka bilinirliğine sahip. Sadece yatırımcılardan değil normal insanlardan bahsediyoruz.”

Perakende yatırımcılar için Dogecoin harika bir fırsat.

“DOGE hakkında çok anlaşılır bir şey olduğunu düşünüyorum. Tıpkı ‘köpek parası’ gibi, paranızı ‘köpek parası’na yatırıyorsunuz… Bence DOGE bu saf viralite açısından gerçekten hafife alınıyor ve memlerin bir nevi kalitesi ve bunun organikliği…

Gün içinde bir kripto fenomeni 180 Bini aşkın takipçisine Dogecoin Core (10 gün önce piyasaya sürülen dogecoin düğüm operatörü)’un en son sürümüne yükseltme yapmalarının neden önemli olduğuna dair bilgi paylaştı. GutHub, Dogecoin Core 1.14.4’ün yayın notlarına göre “işlem geçmişi için ücret gereksinimleri azaltarak ağ üzerinde ücretlerin düşürülmesini sağlar ve yazılıma kodlanmış varsayılan ayarlara ek olarak madenci, cüzdan ve düğüm operatörlerinin ücretler üzerinde anlaşma özgürlüğünü arttırır.”

Bu küçük güncelleme ve dogecoin popülerliği kış mevsimi için Dogecoin’in Boğa Sezonuna hazırlıklarını hız kesmeden sürdürdüğünü gösteriyor.

Bunları da sevebilirsiniz