Cardano(ADA) Yükselişine Devam Ediyor

Cardano, Ralli devam ederken bu gün bir kez daha en yüksek seviyesine ulaştı. 2.64$ seviyesine ulaşan Cardano(ADA) güncelleme öncesi yükselişine devam ediyor

Cuma günü 2.54$ ile tüm zamanların en yüksek seviye rekorunu bir kere daha kıran ADA, düne göre %4,5 artarak 2,56 dolardan işlem görüyor.

Cardano, Ethereum kurucu ortağı Charles Hoskinson tarafından yönetilen yerel bir token. 13 Ağustos’ta 82 Milyar Dolarlık piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para birimi olarak kabul gören stabil coin Tether’i geride bıraktı. Geçtiğimiz hafta %17 ve geçtiğimiz aya kıyasla %116 artarak yeni rekorlara doğru hızla ilerliyor.

Diğer kripto para birimleri Cardano’nun yükselişine ayak uyduramazken Bitcoin %1, Ethereum ise %2,8 düşüşle piyasa için kırmızı rengi aldılar.

Bitcoin, 50 Bin Dolar barajına oldukça yakın. Cumartesi günü 49.700 Dolar seviyesine gördü fakat bu noktanın kırılması şuan için oldukça güç.

İlkbahar ve yaz dönemlerinde ki çöküş için güçlü bir toparlanma sinyali veren kripto para piyasası cuma günü tüm piyasa değeri bir kez daha 2 Trilyon Doları geçti. Olumlu hava tüm piyasaya hakimken Cardano için gelecek daha parlak gözüküyor.

Bunları da sevebilirsiniz