Cardano Ekosistemini Güçlendiriyor!

ADA Devasa İlerlemeye Devam Ederken, Cardano Ekosistemini Güçlendirmek İçin Proje Fonunun Sonraki Aşamasını Başlattı

Cardano, Fund6 olarak bilinen küresel proje katalizör programı aracılığıyla 4 milyon dolar değerinde ADA için teklif etti. DApp’lerin ve akıllı sözleşmelerin yaratıcılarının Cardano blok zincirinde ödüllü projeler oluşturmak için üç aya kadar süreleri olacak ve ardından ADA tokenleri ile ödüllendirilebilecekler. Kazananlar Kasım 2021’de açıklanacak.

Program, Cardano’nun blockchain çözümlerinin arkasındaki Input-Output Global yazılım geliştirme şirketi tarafından duyuruldu. Şirket, projelerin finansmanında paylaşılacak ADA miktarları açısından şimdiye kadar başlatılan en büyük ve en iddialı fon olduğunu söyledi. Fund5 programında toplam 2 milyon dolar dağıtıldı.

Gerçek dünyadaki zorlukları ele alan bir proje inşa etmek isteyen herkes, 19 Ağustos 2021’den 9 Eylül 2021’e kadar Cardano’nun IdeaScale aracılığıyla Fund6’ya kaydolmak ve veya finansman için bir teklif sunmak için artık ücretsiz. finansman için topluluk.

Program, ADA blok zincirinde yaklaşan akıllı sözleşmelerin lansmanı ile uyumlu görünüyor. Cardano dün, 12 Eylül civarında platformda akıllı sözleşmelerin yayınlanacağını duyurdu ve bu, ADA’nın fiyatını dün ilk kez 2 doların üzerine çıkardı.

Bunları da sevebilirsiniz