Cardano (ADA) Mayıstan Beri İlk Kez 2 Doları Kırdı!

Neden Yeni Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi Yaklaştı?

Cardano (ADA) son zamanlarda sıcak bir çizgi izliyor. ADA’nın fiyatı pazarda artan bir büyüme gördü. 1 dolara yakın düştükten sonra, dijital varlık şimdi piyasa tablolarındaki yerini geri almak için geri döndü. Son iki aydaki fiyat düşüşlerinin dijital varlığın fiyatı üzerinde pek bir etkisi olmadı, çünkü fiyat şimdi sanki daha önce mücadele etmemiş gibi 2 doların üzerine çıktı.

Aylardır ilk kez kırılan bu yeni noktayla, varlığın bir sonraki hedefi, düşüşten önce Mayıs ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olmaya devam ediyor. 2,20 dolarlık tüm zamanların en yüksek fiyatı şimdi her zamankinden daha yakın. Ve piyasanın mevcut momentumu ve fiyat yörüngesini koruduğu göz önüne alındığında, fiyatın bu hedefe kısa sürede ulaşması muhtemeldir.

Cardono Topluluğundan İyi Haber

Cardano topluluğunu son zamanlarda bir iyi haber dalgasıyla keyifleri yerine geldi. Alonzo Purple genel test ağının lansmanı, ağın sonunda akıllı sözleşmeler yeteneği kazanmasıyla sona erecek olan projenin son test aşaması olacak. Geliştirme ekibi, Twitter’da herkese açık test ağının başlatıldığını duyurdu. Testleri gerçekleştirmek için önceki Alonzo White ve Blue test ağlarından test cihazlarının kullanılacağını açıklayan. Ağa erişim izni verilecek ilgili geliştiricilerle birlikte.

Cardano (ADA) da yakın zamanda Japonya’daki borsalarda listelenmek için onay aldı. Muhtemelen piyasadaki bir kripto projesi için alınması en zor onaylardan biri. Bu, dijital varlığı piyasadaki en değerli kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerletti. Jeton, daha önce madeni paraya erişemeyen 100 milyondan fazla insanın bulunduğu bir pazara açılıyor.

Ağ, akıllı sözleşmeler için tam entegrasyona yaklaşırken, topluluk varlığa olan inancını korudu. Yatırımcı toplulukları arasında çok sayıda tutunma hissi var. Daha az satış baskısına ve daha fazla satın alma baskısına yol açar. Varlıktaki mevcut fiyat artışı buna atfedilebilir.

Cardano (ADA) Fiyatı Üstün Performans Göstermeye Devam Ediyor

ADA’nın son 24 saatteki fiyatı izlemek inanılmaz derecede ilginçti. Boğa rallisinde piyasanın geri kalanıyla birlikte hareket eden fiyat, piyasadaki diğer kripto para birimlerinden daha yüksek kırılıyor gibi görünüyor.

24 saatlik fiyat analizi, varlığın bu yazı yazılırken son 24 saatte %14,77 oranında fiyat değişikliği kaydettiğini gösteriyor. Fiyatta büyük kazançlara yol açar. Sonunda varlık fiyatını 2 dolarlık direnç noktasının üzerine itiyor.

Cardano (ADA) 2 doların üzerinde işlem görmüyor ve göstergeler 2 doların varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yeni iniş noktası olabileceğine işaret ediyor. Bundan sonra 0,20 dolarlık bir artış, varlığın fiyatı için yeni bir rekor kıracak. Fiyatın yükseliş göstergeleri göstermeye devam etmesiyle birlikte her saat geçtikçe, hafta sonu kapanışında büyük olasılıkla yeni bir tüm zamanların kırılacak.

BeInCrypto’dan öne çıkan görsel, TradingView.com’dan grafik

Bunları da sevebilirsiniz