23 Ağustos: BTC, ADA ve LTC Fiyatları

Kripto Varlıkların bir çoğunda pozitif hava hakim. Yeşil mumlar ve olumlu hava piyasaya hakimken yükseliş devam ediyor. Solana (SOL) bu yükselişin istisnası %4 düşüşle güne devam ediyor.

BTC/USD
Geçen haftanın sonunda, Bitcoin fiyatı 48.500 dolarlık destekle yatay bir aralıkta konsolide edildi. Pazar günü, ayılar bu destek seviyesini birkaç kez delmeyi başardı. Ancak Bitcoin (BTC) fiyatı 48.000 doların altına düşmedi.

Bitcoin bu gün 50.000 dolarlık psikolojik seviyeyi kırarak Ağustos sonu için yeşil mumun sinyalini verdi.

Bu yaz, BTC fiyatı ilk kez 50.000 doların üzerine çıkarak artışın devam etmesi bekleniyor. Yükselişin devam etmesi satış sinyalleri verse de kripto borsalardan soğuk cüzdanlara çıkış gerçekleşiyor.

ADA/USD

Cardano (ADA), dünden bu yana neredeyse %8 artarak bugünün listesindeki en büyük kazanan oldu.

Cardano (ADA), günlük grafikte yeni bir zirvelere ulaştıktan sonra yükselmeye devam ediyor. Ticaret hacmi düşüyor, bu da tüccarların olası bir fiyat artışı için güç biriktirdiği anlamına geliyor.

Yeni psikolojik sınır 3 Dolar.

LTC/USD

Litecoin (LTC) oranı dünden beri neredeyse değişmedi. Fiyat artışı sadece +%0.53’e karşılık geldi.

Litecoin (LTC), yerel dip seviyesinden 162 $ seviyesindeki düşüşü karşıladı ve yükseliş için harekete geçti. Günlük mum direncin yakınında 189 dolardan kapanırsa, bir kırılma düşünülebilir ve en yakın seviyeye 200 Dolar. Düşük alım işlem hacmi bu yükseliş havasını destekliyor.

Bunları da sevebilirsiniz